Yer Balonu Üretimi

Yer balon modellerinin büyüklüklerine ve koyulacağı mekânla alakalı tüketimmeselesindeda farklılıklar olabilmekte. Yer balon modellerinde üst kısma folyo kesim yada dijital baskıyla eylemyapılabilmektedir. Yer balonları için şirketile iletişim kurarak bilgi almak mümkündür. Markalar, menfaatlerini tanıtmak ve müşteri potansiyellerini artırmak için çeşitli bildiri ürünlerine gereksinim duyarlar.

9bf19ffc2bfba433110c564098740f77 - Yer Balonu Üretimi

Bunlardan bir taneside yer reklamürünlerinden birisiolan yer balonlarıdır. Bunların en rağbetliolanları; yeni sezon oyun parkları (basket atış parkı, basketbol, boks arenası ve buz adam kaydırak benzeri), şişme zıp zıp parklar (zıp zıp çocuk evi ve ahtapot oyun parkı gibi ), şişme kaleler (ejderha kale ve gizemli şato gibi), şişme su ve normal kaydıraklar, şişme korsan gemiler ile şişme futbol ve su oyunları olaraksayılabilir. ürünün popülerliği artarak ürünüherkesintanıması için etkili bir yöntemdir. işyerlerinde ön kısma ve çatılara koyulup yüksek görsellik sunar. Yer balonlarında reklamlar sınırsız olmaktadır .

Sönmez inflatables, ürettiği eserlerde kaliteden tavizvermeden, doğa koşullarına dayanıklıyer balonları üretir ve kullanımınıza sunar. iş yerinizintanıtımını yapmak istediğinizher organizasyonda, üzerine logonuzu basarak hazırladığımız yer balonlarını  kullanabilir, şahıslarınilgisiniçekebilir ve müşterisayınızı artırabilirsiniz. eğersizler balonun baskı olmasını isterseniz yapılacak olan baskıya göre de ekstra olarak bir fiyat çıkarılmaktadır. Siz aklınızda olan yer balonunu bize belirtin gerisini de bize bırakın.