Yer Balonu Üretimi

Yer balon modellerinin büyüklüklerine ve koyulacağı meskenle alakalı tüketimkonusu içinda farklılıklar olmaktadır. Yer balon modellerinde üst kısma folyo kesim yada dijital baskıyla uygulamayapılabilmektedir. Yer balonları için firmaile iletişim kurarak bilgi almak mümkündür. Markalar, kendilerini tanıtmak ve alıcı potansiyellerini artırmak için türlü reklam ürünlerine gereksinim duyarlar.

9bf19ffc2bfba433110c564098740f77 - Yer Balonu Üretimi

Bunlardan bir taneside yer reklamürünlerinden birisiolan yer balonlarıdır. Bunların en rağbetliolanları; yeni sezon oyun parkları (basket atış parkı, basketbol, boks arenası ve buz adam kaydırak gibi), şişme zıp zıp parklar (zıp zıp çocuk evi ve ahtapot oyun parkı bunun gibi ), şişme kaleler (ejderha kale ve gizemli şato bu gibi), şişme su ve normal kaydıraklar, şişme korsan gemiler ile şişme futbol ve su oyunları şekildesayılabilir. ürünün popülerliği artarak yapımıhepimizintanıması için etkili bir yöntemdir. işyerlerinde ön kısma ve çatılara koyulup yüksek görsellik sunar. Yer balonlarında reklamlar sınırsız olabilmekte.

Sönmez inflatables, ürettiği yapımlarda kaliteden tavizvermeden, doğa koşullarına dayanıklıyer balonları üretir ve kullanımınıza sunar. holdinginizintanıtımını yapmak arzuladığınızher organizasyonda, üzerine logonuzu basarak hazırladığımız yer balonlarını  kullanabilir, kişilerinbeğenisiniçekebilir ve alıcısayınızı artırabilirsiniz. şayetsizler balonun baskı olmasını isterseniz yapılacak olan baskıya göre de ekstra olarak bir maliyet çıkarılmaktadır. Siz aklınızda olan yer balonunu bize belirtin gerisini de bize bırakın.